Działki budowlane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z działkami budowlanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.dzialkibudowlane.net

opony
 

Naprawy powypadkowe - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Mechanicy   Blacharze   Lakiernicy   Sprzedam   Kupię   Inne
Powiadom przyjaciela

Powiadom przyjaciela

Powiadom przyjaciela o tym ogłoszeniu.
Odbiorca
Nadawca
Proszę wpisać dzisiejszą datę w formacie yyyy-mm-dd
*

Komentarze od podanego nadawcy.
Ogłoszenie

« Poprzednie

Kamień naturalny na dom ściany elewacje elewacyjny murowy

Opis:

Nasza firma stanowi w pełni polski zakład produkcyjny specjalizujący się w wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak kamień murowy oraz kamień hydrotechniczny, a także wyjątkowy kamień elewacyjny przeznaczony do ozdabiania ścian domu, wykonany z naturalnego polskiego piaskowca.

Kopalnia kamienia Chełmska Góra III, będąca własnością Kamieniarstwo Pawlik z malowniczej wsi Grabowie koło Radomska na skraju województwa łódzkiego przy granicy z województwem świętokrzyskim, to źródło naszych surowców. W tej kopalni, a także w pozostałych pięciu, wydobywamy naturalny piaskowiec albski. Proces ten odbywa się wyłącznie za pomocą mechanicznych koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych, wyposażonych w specjalny osprzęt do odspajania i skruszenia skał w stanie naturalnym. Dodatkowo, wspomagamy wydobycie maszynowe poprzez ręczne wiercenie za pomocą wiertarek pneumatycznych. Wykorzystując wiertarki udarowo-pneumatyczne, tworzymy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory, które następnie zalewamy proszkiem rozprężnym. Ten proces ma na celu odspajanie większych bloków skalnych lub tworzenie tzw. spodów roboczych, które umożliwiają jak najbardziej ekonomiczne wydobycie, z uwzględnieniem segregacji jakościowej pozyskanego surowca skalnego.

Wytwarzany przez nas piaskowiec przetwarzamy w naszym zakładzie kamieniarskim w urokliwej wiosce Grabowie. Tam powstają kamienne elementy, takie jak kamień na dom, płytki elewacyjne , a także obudowy kominkowe i pospółka drogowa, powstająca przy wydobyciu bloków skalnych i kamienia murowego. Nasze produkty charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także unikalnym wyglądem, nadając Twoim projektom estetyczny i trwały wymiar.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: piaskowiec
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 78
Dodane: 2023.12.12
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj